NEW REKORDBOX MAKES IT EVEN EASIER TO MIX BY KEY – onerigo.com

YENİ REKORDBOX, ANAHTAR TESLİMİ KARIŞTIRMAK İÇİN KOLAY

Yeni ‘trafik ışığı’ sistemi hangi parçaların birlikte çalışacağını gösterir.

Pioneer DJ’in rekordbox’ının yeni versiyonu, anahtarın karıştırılması için daha kolay bir yol ekledi. Yeni ‘trafik ışığı’ sistemi, müziğinizin uyumlu bir şekilde eşleşmesini istiyorsanız, sonraki oynatmaya uygun parçaları vurgular. Bir ‘trafik ışığı’ sistemi olarak adlandırılsa da, sadece hafifçe çatlayabilen ve hiç çalışmayan izler için turuncu ve kırmızı yerine yeşil rengi kullanır gibi görünüyor.

Her iki durumda da, DJ’lerin karışmalarına yardımcı olmanın bir başka yolu. CDJ’lere nasıl tercüme edileceği ya da tercüme edileceği net değil, ancak bir anahtar eşleştirme sistemine sahip olduklarından, işleri çok fazla değiştirmek pek mümkün değil – yeni sistem hem Performans hem de İhracat modunda çalışıyor.

Yeni 5.4.0 beta şimdi mevcuttur  ve buradan indirilebilir , ancak her zaman olduğu gibi, kararsız yazılımlarla oynamaya başlamadan önce koleksiyonunuzu yedekleyin. Diğer yeni özellikler koleksiyonunuzu düzenleyen herkesi durdurmak için bir ‘kitaplık koruma’ sistemi içerir. rekordbox dj’in evrimi hızlı bir hızda gerçekleşiyor,  en son versiyon  harici DMX kutuları ile aydınlatma kontrolünü ekliyor .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*