Elrow reveals theme and line-up of closing

6 Ekim Cumartesi günü Planet Elrow’a ve 3135 yılında Amnesia ve çılgın çete ile yolculuk yapın.

2018 için bir başka rekor yıl olduğu kanıtlanmıştır  Amensia ‘ın  Cumartesi  gece barındıran  elrow . Birçok cumartesi gününün satışıyla, Barselona partisi, güçten güçlenmeye devam ediyor. Çok fazla spekülasyondan sonra, kapanış partisi için planlar   ortaya çıktı.

6 Ekim Cumartesi günü  planlanan  kapanış, yepyeni bir sürükleyici tema olacak:  Planet Row . Yıl 3135 ve Dünya bildiğimiz kadarıyla birlikte ortadan kayboldu. Her gezegenin en vahşi parti hayvanları, gezegen elrowunda birlikte hayatta kalmayı ve bir araya gelmeyi başardıklarından, hepsi kayıp değildir.

Terasta, elrow’un yüksek oktanlı, şişirilebilir yakıtlı çılgınlığının eşsiz markası derin bir alanda devam ediyor. Joris Voorn  uzay giysisini ve bazı galaksiler arası ritimleri atıp  , onun maskesini kullanarak dünyadan dışarıda olan Claptone ile birlikte  olacak .

wAFF  , elips düzenli De La Swing ile lazer ışınları ticareti yapacak  , arka arkaya bir madcap için – kuvvet alanlarınızı etkinleştirdiğinizden emin olun. Faturayı tamamlamak,  George Privatti  ve  Tini Gessler .

Dünya yıkılmış olabilir, ama elrow City, Planet elrow’da tuğla ile tuğla yeniden inşa edildi. Yiyor Herşey  , Amnesia’nın Kulüp odasını sezonun dördüncü ve son gecesi için devraldı.

Parti hayvanlarının cumartesi gecesi ikametgahı boyunca ada etrafında durduğunu gören tipik bir kaotik yazdan sonra, kapanış partisi bu yıl İbiza’da elbe yaşamak için son fırsat olacak.

Müttefik kuvvetlerle birleşin ve Gezegen SENSIBLE ile mücadeleye katılın. Görev için kayıt olabilir ve aşağıdaki biletleri satın alabilirsiniz. Zaten biliyoruz: bu dünyadan çıkacak

onerigo.com      –    

turkiyekonutprojeleri.com      –     

thyucakkargotr.com      –     

djtvonline.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*