Destino announces closing party line-up

Tekno telif hakkı tarafından bu epik final müziği ile Destino’da oluk açma şansını yakala.

Herşeyin sona ermesiyle ilgili düşünceleriniz kalbi kırık hissedebilir, ancak hızlı yaklaşan zirve partisine dizilmiş özel konuklara aşık olmanızdan emin olabilirsiniz. On  Cuma, 5 EkimDestino  sahnede en güzel sanatçıların bir kısmıyla kendi kapanış parti düzenleyecekler.

Göz kamaştırıcı açık hava mekanı, Solomon, Dixon  ve  Marcus Worgull gibi ciddi katliamlara ve ciddi barikatlara neden olacak lezzetli bir tekno üçlüsünü  ağırlıyor.  o gece güvertede olacağı olacak – evet, duydun.

Küçük bir giriş yapmak, Pacha kral  Solomun  ve Innervisions simgesi  Dixon  , inkar edilemez bir şekilde kendilerini efsanevi bir statüye kavuşturdu ve İbiza’nın şimdiye kadar gördüğü en büyük kalabalıkların yer aldığı yeraltı müziğinin en ön saflarında sağlam bir şekilde yer aldı.

İster Solomun’un pazar günleri sattığı   ya da Ibiza’nın ünlü süper kulüplerindeki özel performanslarda olsun, nerede olurlarsa olsunlar, bu yer olduğunu biliyorsunuz. Bu partinin bir istisnası yoktur – özellikle her iki favorimizin de aynı tarihte birlikte görülmesi nadiren görülür.

Son çılgınlık için onları birleştiren Almanya’nın en iyi  Marcus Worgull’ı  , eşsiz elektronik müzik tadını Destino’nun kapanışına getirecek. Elektronik donörün EP Broad Horizons’u, yılın inanılmaz bir yeteneğini sergileyen, Dixons’un Innervisions’ın ilk baskısı oldu.

Bu knock-out üçlüsü, dans havuzundaki en iyi vibrasyonları getirecek şekilde hazırlanırken, bu büyülü adadaki son başarılı bir müzik yılını kutlayan son bir havuz partisiyle.

Açıkçası,  bundan daha iyi olamaz . Destino adada en çok konuşulan partilerden bazılarını düzenlemiştir. En iyi  Destinomakers  etkinliklerinden oluşan bir yaztan sonra sektördeki en büyük isimlerden bazılarıyla, Destino büyük üslupla sona eriyor. Bu, yıkıcı bir İbiza kapanış partisinin nihai örneğidir.

onerigo.com      –      turkiyekonutprojeleri.com      –      thyucakkargotr.com      –      djtvonline.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*